KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286297
nr 1528 6297
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 99. Olja på duk, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 37x28 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:27:22
20/3 15:11:44